Laminiarz - praca w Belgii

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Laminiarz - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją elementów związanych z technologią basenową, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Zapewniamy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14-15 EUR brutto/h, organizację zakwaterowania oraz dojazdów do pracy. Liczne benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej.
Ponadto gwarantujemy szkolenie wprowadzające.

Wymagania


Obowiązki:

Laminowanie elementów metodą ręczną oraz natryskową. Do zadań należy przygotowanie formy, mieszanie i nakładnie żelkotu, aplikowanie żywicy z ciętym włóknem szklanym za pomocą pistoletu.

Oferujemy


Oczekujemy:

Doświadczenia na stanowisku laminiarza oraz umiejętności posługiwania się pistoletem nakładającym żywicę i cięte włókno szklane. Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferta jest ważna jeszcze 2128 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Laminiarz - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Laminiarz - praca w Belgii w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Laminiarz - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Laminiarz - praca w Belgii, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.