Osoba do sprzątania biur i salonów samochodowych

Ewa Szpot Sp. z o.o. Swarzędz Wynagrodzenie do negocjacji

Na krajowym rynku usług motoryzacyjnym jesteśmy obecni od ponad 27 lat. Z naszych salonów wyjechało kilkadziesiąt tysięcy nowych samochodów, a stacje serwisowe odwiedziło dotychczas niemal 200 000 Klientów.
Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie największych firm samochodowych w kraju w Rankingu Top50 Dealerów. Wśród wielu wyróżnień jest Godło Promocyjne „Teraz Polska”, które otrzymaliśmy jako pierwsza firma handlowo-usługowa branży motoryzacyjnej w Polsce. Kompleksową ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do firm.


Sprzątanie salonów, pomieszczeń biurowych i sanitarnych.

Wymagania

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

Umowa o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Osoba do sprzątania biur i salonów samochodowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Osoba do sprzątania biur i salonów samochodowych w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ewa Szpot Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Osoba do sprzątania biur i salonów samochodowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Osoba do sprzątania biur i salonów samochodowych, praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Ewa Szpot Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Lakiernik Powłok Antykorozyjnych

Swarzędz, wielkopolskie


Obsługa klienta - język niemiecki

Swarzędz, wielkopolskie


Pomocnik Brukarza

Swarzędz, wielkopolskie