PHP Software Developer Symfony/Zend

Lokalizacja:
Praca PHP Software Developer Symfony/Zend

Nasz klient - to warszawska spółka technologiczna tworząca innowacyjne produkty w branży FinTech. Aktualnie poszukujemy osobę, która stanie się częścią zespołu zajmującego się najważniejszym produktem firmy - pierwszym dostępnym zdalnie biurem rachunkowym dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej. Zintegrowana z bankiem platforma pozwalająca na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem doceniana zarówno w Polsce jak i za granicą.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B (płatne urlopy);
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na produkt a także możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Obowiązki:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemów i aplikacji;
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania;
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji;
  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 2-3 lat;
  • Wykształcenie informatyczne - preferowane wyższe lub ostatnie lata studiów;
  • Dobra znajomość PHP OOP;
  • Znajomość jednego z frameworków: Zend lub Symphony (znajomość obu będzie dobrym atutem);
  • Dobra znajomość JavaScript z jQuery UI, HTML i CSS;
  • Dobra znajomość MS-SQL Server;
  • Znajomość narzędzi wersjonowania SVN/GIT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość następujących technologii:
    • VUE (MVVM);
    • Single Page Application;
    • ElasticSearch;
    • WebSockets;
    • Node.js.

Oferta jest ważna jeszcze 2162 dni

Gdzie szukać pracy jako PHP Software Developer Symfony/Zend

Jaka oferta pracy na stanowisku: PHP Software Developer Symfony/Zend w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TeamQuest Sp.zo.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PHP Software Developer Symfony/Zend Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Software Developer Symfony/Zend , praca w dopasowana do Twoich wymagań.TeamQuest Sp.zo.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.