Specjalista ds. Sprzedaży Pini People Sp. z o.o.

  • 30-04-2018 , do końca 2160 dni

Pini Beef Sp. z o.o oddział w Końskowoli.

Jesteśmy firmą mocno rozwijającą się w sektorze mięsnym z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym oraz zagranicznym.

W związku z dalszym poszerzeniem działalności poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu handlowego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • głównie pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych;
  • obsługa bieżących zamówień;
  • kontrola należności;
  • przygotowywanie kompleksowych ofert;
  • nadzorowanie całego procesu sprzedażowego;
  • stały kontakt z klientami.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość innego języka obcego;
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe;
  • dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
  • samodzielność, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole.

  • pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na cały etat), dodatkowo premia uzależniona od wyników sprzedażowych;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pini People Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Pini People Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.