Asystent / Handlowiec / Doradca

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Asystent / Handlowiec / Doradca

Jesteśmy serwisem kas fiskalnych oraz terminali płatniczych. Zajmujemy się sprzedażą i dostarczaniem urządzeń do Klienta.


Opis stanowiska

Szukamy osoby do telefonicznego kontaktu z nowo otwartymi firmami, które mogą być zainteresowane takimi urządzeniami oraz które takie urządzenia muszą posiadać, ze względu na przepisy fiskalne.
Nie szukamy do pracy w call center. Możliwość pracy zdalnej po wstępnym przeszkoleniu. Nie oczekujemy pracy 8 godzin dziennie, bo jest to nierealne - sami pracujemy około 5 godzin.
Pracę można potraktować jako dodatkowe źródło dochodu.


Czego oczekujemy:
- chęci i motywacji do pracy,
- minimalnego doświadczenia w kontakcie z Klientami biznesowymi,
- uczciwości oraz sumienności,
- kontaktu z około 20 Klientami dziennie,
- kultury osobistej.

Jakakolwiek wiedza w temacie kas fiskalnych oraz terminali płatniczych będzie mile widziana.
Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, o dzieło lub na fakturę.

Jesteśmy elastyczni i otwarci.
Nie będziemy pisali, że zarobisz 4000 zł na rękę. Realnie masz szansę na około 1500 zł na rękę + premie. Jeżeli umiesz rozmawiać z Klientami i masz doświadczenie, to zapewne zarobisz ponad 2000 zł.


W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:                                                                              biuro@e-urzadzenia.net   tel: 729 991 544

Prosimy o przesłanie CV

 

Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
1500 PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 1802 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent / Handlowiec / Doradca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent / Handlowiec / Doradca w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent / Handlowiec / Doradca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent / Handlowiec / Doradca , praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie