Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017

Lokalizacja:
Praca Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017
Rodzina hiszpańska z 2 dzieci w wieku  5 i 8 lat zaprosi Au Pair z dobrym angielskim do opieki nad dziecmi od lipca 2018 na ok 2-3 miesiące. Rodzina jest dość elastyczna. Au Pair będzie sprawowała samodzielną opiekę nad dziecmi  ok. 30 h/tyg. Obowiązki pomoc dzieciom w nauce angielskiego, chodzenie z dziećmi na basen i na plaże, przygotowanie posiłków, aktywne spędzanie czasy z dziećmi - gry i zabawy. Ważne jest, by przyszła au pair znała biegle angielski.


Wymagania

• wiek uczestnika Au pair Hiszpania 19 - 28 lat
 znajomość  j.angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 1-3 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną
Oferujemy

 W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:

  • 1-3  miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. 
  • Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
  • opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii
Wymagane języki

hiszpański

Oferta jest ważna jeszcze 2115 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca Summer Au Pair w Hiszpanii/Benicarlo / lipiec 2017, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia