Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne ABB Sp. z o.o.

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • 26-04-2018 , do końca 2165 dni

W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych zainstalowanych na terenie Polski oraz wspieranego regionu.

Zadania:

  • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych;
  • Konfiguracja urządzeń u Klientów firmy;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych;
  • Wsparcie techniczne Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.