Konsultant telefoniczny (klient biznesowy)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Konsultant telefoniczny (klient biznesowy)

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi -- w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Konsultant telefoniczny (klient biznesowy)

Numer Referencyjny: KON/01/2017

Miejsce pracy: Ochota (al. Jerozolimskie)

Zakres zadań:

* telefoniczna obsługa klienta biznesowego (B2B);

* udzielanie informacji na temat firmowego produktu (terminale płatnicze);

* przedstawienie oferty handlowej klientowi;

* autoryzacja transakcji.

Wymagamy:

* umiejętność rozmowy z klientem biznesowym;

* umiejętność negocjacji;

* motywacja i wysokie zaangażowanie;

* mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy:

* kompleksowe szkolenia produktowe;

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (także możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia);

* wynagrodzenie złożone z podstawy (2 700zł/brutto) +prowizji;

* miłą atmosferę pracy oraz zgrany zespół.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".


Oferta jest ważna jeszcze 1192 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konsultant telefoniczny (klient biznesowy)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant telefoniczny (klient biznesowy) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRO Personnel lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant telefoniczny (klient biznesowy) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant telefoniczny (klient biznesowy), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRO Personnel praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.