Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu

Lokalizacja: Goleniów , zachodniopomorskie
Praca Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:


SPRAWDŹ, CZY TO PRACA DLA CIEBIE?

  • Jesteś na początku swojej kariery zawodowej?
  • A może szukasz nowej pracy, w której będziesz mógł się wykazać i zostać za to docenionym?
  • Fascynuje Cię świat i zadajesz sobie często pytanie "jak to jest zrobione"?
  • Chciałbyś uczestniczyć w procesach produkcji luksusowych jachtów?
  • Nie przeszkadza Ci praca w systemie zmianowym oraz praca w grupie?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, gratulacje - mamy dla Ciebie pracę!

Wymagania
CO OFERUJEMY?
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i stażu
  • Dla osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje, istnieje przejrzysty system awansów i podwyżek
Oferujemy

JAKIE OBOWIĄZKI CIĘ CZEKAJĄ?

W zależności od działu, do Twoich zadań należeć będzie laminowanie, malowanie, szlifowanie lub prace montażowe przy produkcji jachtów, pamiętając przy tym o zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych elementów.


APLIKUJ TERAZ i ZARZUĆ KOTWICĘ NA CIEKAWĄ PRACĘ!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Oferta jest ważna jeszcze 2228 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu w miejscowości: Goleniów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik budowy luksusowych jachtów - do nauki zawodu, praca w Goleniów dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.