Administrator Baz Danych

Lokalizacja: Polkowice , dolnośląskie
Praca Administrator Baz Danych

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientomw dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Administracja bazami danych w środowiskach produkcyjnych i pomocniczych
  • Monitorowanie i utrzymanie dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych i bazodanowych
  • Analiza problemów i rekomendowanie rozwiązań usprawniających wydajność, pojemność i dostępność danych
  • Optymalizacja modeli danych pod względem wydajności łatwości zarządzania, integralności i dostępności
  • Automatyzacja procesów i czynności administracyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość konfiguracji i administracji baz danych Oracle
  • Znajomość technik optymalizacji struktur danych - optymalizacja wydajności, uszkodzenia, przywracanie
  • Podstawowa znajomość systemów UNIX/LINUX
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarze technologii
  • Staranność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kurs językowy na terenie firmy
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty: Benefit lub MultiSport
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • W piątek praca do 14:30

Gdzie szukać pracy jako Administrator Baz Danych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator Baz Danych w miejscowości: Polkowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator Baz Danych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Baz Danych, praca w Polkowice dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.