Specjalista ds. kadr i płac

Szkoła Prywatna w Łodz Łódź 3000 PLN

Renomowana szkoła prywatna z osiągnięciami w zakresie nauczania, z doskonałym wyposażeniem oraz długoletnią tradycją,  zatrudni doświadczoną osobę na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

 

 


Opis stanowiska

Obowiązki:  Kompleksowa obsluga kadrowo-placowa (ok. 80 pracowników na podst. KP), prace pomocnicze w księgowości, reprezentowanie firmy przed organami kontroli zewnętrznej.
 

 

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie minimum 5 letnie na podobnym stanowisku, znajomość programu CDN OPTIMA, dokładność, skrupulatność w realizacji zadań.

 

Oferujemy

Nasza oferta:

Oferujemy ciekawą pracę na dogodnych warunkach, w sprzyjającym środowisku; możliwość awansu i doskonalenia zawodowego; miłą atmosferę (możliwy niepełny wymiar czasu pracy)

Prosimy o przesłanie CV i LM wraz ze zdjęciem. 

 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Szkoła Prywatna w Łodz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Szkoła Prywatna w Łodz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.