Inżynier ds. automatyzacji

ForProgress sp. z o. o., Sp.k. Warszawa 9000 PLN

Wierzymy że należy upowszechniać świadome i celowe użycie narzędzi IT, wychodzić naprzeciw zmianom, przewidywać trendy, łamać schematy, sprawiać aby jeden plus jeden znaczyło więcej niż dwa!

Wierzymy w ludzi: naszych klientów, pracowników i partnerów. Liczymy na klientów, którzy nam zaufają oraz opartą na synergii współpracę z naszą  konkurencją.

Uczestniczymy w dużych projektach dla firm z branż: bankowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, branży nowych technologii oraz sektora publicznego i przemysłu. Podejmujemy się realizacji rozwiązań ‘szytych na miarę’ oraz zadań dedykowanych, przynoszących natychmiastowe i wymierne korzyści dla biznesu Klientów.

Dołączając do naszego Zespołu otrzymujecie Państwo możliwość poznania metod pracy w różnych branżach i metodykach, sprawdzenia się w nietuzinkowych wyzwaniach i nie zawsze wąsko określonych rolach.

Zapraszamy do współpracy w dogodnej formie oraz wstąpienia w nasze szeregi.  

 


Opis stanowiska

Osoby które dołączą do Zespołu, będą uczestniczyły w projektach automatyzacji testów realizowanych dla Klientów różnych branż. W zależności od posiadanego doświadczenia prace będą realizowane w przedsięwzięciach o różnym stopniu złożoności środowisk, stosowanych technologii (frontend lub backend). Możliwość pracy pod nadzorem bardziej doświadczonych automatyków. 

Wymagania

  • Ukończona uczelnia techniczna lub pokrewna, studenci ostatnich lat kierunków technicznych lub pokrewnych;
  • Osoby posiadające przynajmniej podstawową znajomość programowania w jednym z języków obiektowych;
  • Osoby posiadające przynajmniej roczne doświadczenie pracy w testach.

 

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w projektach w wielu branżach;
  • Pracę pod kierunkiem doświadczonych automatyków;
  • Formę zatrudnienia do wyboru;
  • Abonament medyczny, lekcje angielskiego;
  • Dofinansowanie szkoleń i egzaminów branżowych.

Wymagane języki

polski

angielski


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. automatyzacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. automatyzacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ForProgress sp. z o. o., Sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. automatyzacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. automatyzacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ForProgress sp. z o. o., Sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.