Kierowca C+E

Lokalizacja: Grodkowice, małopolskie
Wynagrodzenie: 5000 PLN

Firma produkująca materiały paszowe z półproduktów owocowych, posiadająca transport na potrzeby własne oraz świadcząca usługi transportowe na rzecz swoich kontrahentów. Firma działająca na rynku od 2006 roku. 

Opis stanowiska

Zatrudnię kierowcę kat. c+e do jazdy po kraju. MAN TGX, naczepa z ruchomą podłogą. Stałe zatrudnienie. Dobre warunki, jazda po kraju. Na pewno każdy week w domu. Być może nawet w zależności od danego momentu, czasem przejazd przez dom w środku tygodnia. ZAPRASZAMY. Praca możliwa od już lub najpóźniej od już.

Wymagania

  • dyspozycyjność;
  • punktualność.

Co oferujemy

  • stałe zatrudnienie;
  • umowa o pracę.

Wymagane języki

polski

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).