Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA!

Ambercare24 Kolonia Wynagrodzenie do negocjacji

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.


AMBERCARE24 zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki. Nasze Opiekunki i Opiekunowie zarabiają do 1500 euro netto/mies. na rękę! Dodatkowo premie i bonusy.
Planowany termin wyjazdu: 13 marca
Miejsce zlecenia: okolice Kolonii
Wymagany język niemiecki: DOBRY
Wynagrodzenie: 1300 euro netto/mies.+ PREMIA ŚWIĄTECZNA 150 EURO!

PRAWO JAZDY WYMAGANE!

Opis osoby do opieki: Do opieki para sympatycznych Seniorów. Senior 85 lat, mobilny, nie ma demencji. Dobrze przesypia noce. Ma rozrusznik serca. Seniorka 88 lat. Porusza się za pomocą Rollatora. Nie ma demencji i jest w pełni sprawna umysłowo. Dobrze przesypia noce. Cierpi na inkontynencję. Podopieczni oczekują wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa.

Zakres czynności:

 • dotrzymywanie towarzystwa;
 • prowadzenie domu;
 • przygotowywanie posiłków;
 • robienie zakupów;
 • wsparcie w ubiorze;
 • pomoc w higienie ciała.
   

 

Oferujemy

Warunki zakwaterowania: odrębne mieszkanie dla Opiekunki z dostępem do Internetu.

AMBERCARE24 jest laureatem rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016.

 • zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski;
 • formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze;
 • zapewniamy zarobki do 1500 euro/mies. na rękę;
 • codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy;
 • zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h;
 • zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ);
 • opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci".


Zawsze jesteśmy elastyczni i maksymalnie dbamy o zarobki i korzyści naszych pracowników.

Zadzwoń do koordynatora oferty Karoliny tel. +48 535 340 311 lub +48 737 499 812 (powołaj się na Oferta nr: 0870). Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 08:00-18:00 pn.-pt. w soboty 09:00-14:00.

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA! w miejscowości: Kolonia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ambercare24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA!, praca w Kolonia dopasowana do Twoich wymagań.Ambercare24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Ambercare24


Praca Opieka osób starszych! J.DOBRY! PREMIA ŚWIĄTECZNA!, Kolonia

Oferta jest ważna jeszcze 2024 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie