Asystent/ka w dz. Administracji

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent/ka w dz. Administracji
Asystent/ka w dz. Administracji
Warszawa
NR REF.: 1084515

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka w dz. Administracji (1-2 miesiące)

Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialny za porządkowanie dokumentacji w archiwum firmy oraz inne zlecone prace biurowe.

Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby chcące zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, cechujące się dokładnością, rzetelnością i skrupulatnością. Wymagana jest także średnio-zaawansowana znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie oraz okazję do poznania procedur obowiązujących w międzynarodowych organizacjach. Oferta dotyczy pracy na okres 1-2 miesięcy. Miejsce pracy znajduje się w ścisłym centrum Warszawy.

Oferta jest ważna jeszcze 1606 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka w dz. Administracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka w dz. Administracji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka w dz. Administracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka w dz. Administracji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Lider gościnności

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie