Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA

Ambercare24 okolice Stuttgartu Wynagrodzenie do negocjacji

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.


Opis stanowiska

AMBERCARE24 zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki. Nasze Opiekunki i Opiekunowie zarabiają do 1500 euro netto/mies. na rękę! Dodatkowo premie i bonusy.
Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ!
Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu
Wymagany język niemiecki: KOMUNIKATYWNY
Wynagrodzenie: 1100 euro netto/mies.+ PREMIA ŚWIĄTECZNA 150 EURO!

PRAWO JAZDY WYMAGANE!
WSPARCIE POMOCY DOMOWEJ NA MIEJSCU!


Opis osoby do opieki: Do opieki Senior 77 lat, jest osobą mobilną. Bywa czasami zapominalski. Cierpi na wysokie ciśnienie. Podopieczny mieszka sam, dlatego też oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwo.

Zakres czynności:

 • dotrzymywanie towarzystwa;
 • prowadzenie domu;
 • przygotowywanie posiłków;
 • robienie zakupów;
 • wsparcie w ubiorze;
 • pomoc w higienie ciała;
 • pomoc w toalecie.
   

 

Oferujemy

Warunki zakwaterowania: w pełni wyposażony pokój z dostępem z Internetu, który znajduje się w mieszkaniu.

AMBERCARE24 jest laureatem rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016.

 • zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski;
 • formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze;
 • zapewniamy zarobki do 1500 euro/mies. na rękę;
 • codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy;
 • zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h;
 • zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ);
 • opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci".


Zawsze jesteśmy elastyczni i maksymalnie dbamy o zarobki i korzyści naszych pracowników.

Zadzwoń do koordynatora oferty Karoliny tel. +48 535 340 311 lub +48 737 499 812 (powołaj się na Oferta nr: 0867). Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 08:00-18:00 pn.-pt. w soboty 09:00-14:00.

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA w miejscowości: okolice Stuttgartu jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ambercare24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA, praca w okolice Stuttgartu dopasowana do Twoich wymagań.Ambercare24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Ambercare24


Praca Opiekunka dla Seniora, OD ZARAZ! J.KOMUNIKATYWNY, PREMIA ŚWIĄTECZNA, okolice Stuttgartu

Oferta jest ważna jeszcze 1614 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie