Młodszy Pracownik Produkcji (K/M)

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Praca Młodszy Pracownik Produkcji (K/M)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w produkcji artykułów do ochrony i dekoracji drewna, poszukujemy Kandydatów do pracy w Brodziszewie na stanowisku:


Trwa II TURA REKRUTACJI - kolejne wolne miejsca pracy!

 

Oferujemy Tobie:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,00 zł/h brutto
 • sympatycznych przełożonych, przyjazną atmosferę w pracy
 • zdobycie cennego doświadczenia
Wymagania

Zakres obowiązków:

 • praca przy linii produkcyjnej
 • nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń
 • wprowadzanie parametrów do systemu maszyny
Oferujemy

Istotne na stanowisku:

 • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00)
 • nie są dla nas ważne Twój wiek czy płeć, liczy się przede wszystkim Twoje zaangażowanie
 • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku
 • mile widziane osoby uczące się zaocznie


Zgłoś się teraz, czekamy właśnie na Ciebie!

Masz pytania? Zadzwoń do mnie, telefon: 503 075 956.

Oferta jest ważna jeszcze 2081 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Pracownik Produkcji (K/M)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Pracownik Produkcji (K/M) w miejscowości: Oborniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Pracownik Produkcji (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Pracownik Produkcji (K/M), praca w Oborniki dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.