Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni)

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Praca Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U-als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności oraz jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji artykułów do ochrony i dekoracji drewna, poszukujemy Kandydatów do pracy w Brodziszewie na stanowisku:


Opis stanowiska

Trwa II TURA REKRUTACJI - kolejne wolne miejsca pracy!


ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prace manualne przy produkcji artykułów do ochrony i dekoracji drewna (układanie, etykietowanie, ustawianie produktów)
  • nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń produkcyjnych
Wymagania


NIEZBĘDNE NA STANOWISKU

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00)
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy


OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,00 zł/h brutto
  • możliwość przedłużenia współpracy po okresie próbnym
  • sympatycznych przełożonych, przyjazną atmosferę w pracy


APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Masz pytania? Zadzwoń do mnie, telefon: 503 075 956.Oferta jest ważna jeszcze 1906 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni) w miejscowości: Oborniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji (Kobiety/Mężczyźni), praca w Oborniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


OFFICE ASSISTANT

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie