Zbrojarz- spawacz (praca na hali)

Lokalizacja: Dilsen , Belgia
Praca Zbrojarz- spawacz (praca na hali)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Zadania:

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku zbrojarza-spawacza należy układanie prętów zbrojeniowych na podstawie rysunku technicznego oraz wykonanie punktowych spawów zbrojeń. Praca głównie z rysunkiem technicznym.

Wymagania

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na stanowisku zbrojarza-spawacza (mile widziane doświadczenie w pracy w betoniarni). Niezbędna jest dobra znajomość rysunku technicznego (rysunek zbrojarski). Atutem jest posiadanie własnego środka transportu.

Oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnionym kandydatom oferujemy umowę o pracę, stawkę godzinową 14,97 EUR brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%, zorganizowanie zakwaterowania, zwrot kosztów amortyzacji samochodu oraz zwrot kosztów paliwa. Istnieje również możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Aplikuj, czekamy na Ciebie!

Oferta jest ważna jeszcze 2179 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zbrojarz- spawacz (praca na hali)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zbrojarz- spawacz (praca na hali) w miejscowości: Dilsen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zbrojarz- spawacz (praca na hali) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zbrojarz- spawacz (praca na hali), praca w Dilsen dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.