PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.

W związku z dynamicznym rozwojem o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie zgłoszonych niesprawności spalinowych pojazdów szynowych
  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie zgłoszonych niesprawności systemów: napędowych, sterowania, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, informacji pasażerskiej, monitoringu, ogrzewania i klimatyzacji,
  • montaż instalacji i systemów elektrycznych,
  • modernizacje szaf sterujących,
  • wykonywanie przeglądów serwisowych.
Wymagania

Oczekujemy:

  • wiedzy w zakresie budowy i napraw maszyn, silników spalinowych, elektroniki, urządzeń lub sieci informatycznych,
  • wykształcenia min. średniego technicznego - elektryczne, elektroniczne, mechaniczne, mechatroniczne, informatyczne,
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie A2,B1
  • dyspozycyjności (częste wyjazdy poza granice kraju)
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wykształcenia wyższego w przypadku lidera serwisu

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • szeroki program szkoleń technicznych
  • możliwość pracy poza granicami kraju
  • możliwość awansu na stanowisko lidera serwisu lub mistrza (w przypadku posiadania wykształcenia wyższego).

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK SERWISU / LIDER GRUPY SERWISOWEJ, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.