Opiekunka osób straszych /67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur

Yvonne-N Sp. z o.o. speyer Wynagrodzenie do negocjacji

Misja Yvonne-n - Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego - w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.


Opis stanowiska

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, ważącej ok. 60 kg, mieszkającej w domku jednorodzinnym(podopieczna mieszka na parterze, mieszkanie ma 45 m2-2 pokoje, z wyjściem na ogród, na górze mieszka zięć). Córka podopiecznej mieszka w innym mieście, w odwiedziny przyjeżdża rzadko. Podopieczna po domu porusza się za pomocą Rollatora, nie chodzi na spacery. Do sklepów jest ok. 5/10 minut drogi na pieszo, na miejscu dostępny jest rower.

Podopieczna ma małego pieska rasy Mops.

Dla Opiekunki: pokój o powierzchni ok. 16m2(łóżko, szafa)oraz dostęp do Internetu.

Choroby: ogólne osłabienie z racji wieku, problemy  poruszaniem się, nadciśnienie, problemy ze słuchem, podopieczna, nie ma węchu ani smaku, problemy ze wzorkiem.

Pomoce medyczne: Rollator, wózek inwalidzki(w obecnej chwili nie jest używany).

Obowiązki Opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego: pranie, sprzątanie, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach  oraz codziennej higienie ciała, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, wypuszczanie pieska na ogród.

Termin pracy: 28.02.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenie.

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opiekunka osób straszych /67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekunka osób straszych /67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur w miejscowości: speyer jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Yvonne-N Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekunka osób straszych /67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekunka osób straszych /67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur, praca w speyer dopasowana do Twoich wymagań.Yvonne-N Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.