Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM
Opis:

Szukamy pracowników do sklepu z akcesoriami GSM przy ulicy Piotrkowskiej, W Manufakturze, Galerii Łódzkiej oraz Sukcesji.
Do obowiązków należy sprzedaż szkieł, pokrowców i innych akcesoriów GSM, zamówienia braków, ekspozycja towaru na witrynie, doradztwo w kwestii wyboru pokrowców, naklejanie szkieł na wyświetlacz :)
System pracy zmianowy, na cały lub 1/2 etatu.
Umowa zlecenie lub o pracę - do wyboru.
Stawka 13 zł/h brutto, a dodatkowo po przekroczeniu progu sprzedażowego-prowizja od sprzedanej sztuki.
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie wiadomości z CV.


Aplikuj poprzez link: Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM


Oferta jest ważna jeszcze 1259 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Akcesoria GSM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik do sklepu z akcesoriami GSM, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Akcesoria GSM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.