Pracownik biurowy

Lokalizacja:
Praca Pracownik biurowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Obecnie dla naszego Klienta, firmy z siedzibą w Stargardzie, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej i dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA

Do obowiązków należało będzie telefoniczne przyjmowanie zamówień od klientów, aktywna sprzedaż towarów handlowych oraz fakturowanie.

Wymagania

KOGO POSZUKUJEMY?

Szukamy osoby komunikatywnej, która lubi pracę z ludźmi i jest otwarta na nowe wyzwania. Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, ani umiejętności fakturowania - przeprowadzimy odpowiednie szkolenie.

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną i elastyczną, która chce podjąć zatrudnienie w obszarze administracyjno-biurowym, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie, aplikuj teraz!

Oferujemy

OFERUJEMY

Zapewniamy profesjonalne szkolenie z zakresu sprzedaży telefonicznej oraz fakturowania, współpracę w oparciu o umowę zlecenie (a po okresie próbnym umowę o pracę), wynagrodzenie 14 zł/h brutto na start oraz premię uznaniową 300-400 zł netto, elastyczne godziny pracy (praca w godzinach popołudniowych i w niedziele).

APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 504 119 532.

Oferta jest ważna jeszcze 1286 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia