PRACOWNIK PRODUKCJI - SKAWINA Transport z Krakowa i okolic!

JobsPlus Skawina Wynagrodzenie do negocjacji

PRACOWNIK PRODUKCJI – SKAWINA – Transport z Krakowa i okolic!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Naszym kandydatom oferujemy tylko sprawdzone oferty pracy, a klientom pomagamy znaleźć najlepszych pracowników.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych i samodzielnych osób do pracy w firmie zajmującej się dystrybucją artykułów promocyjnych. Szukasz pracy od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko:

 


Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

• wypakowywanie towaru z kartonów

• kontrola jakościowa nadruku/haftu na koszulkach, torbach, etc.

• liczenie gotowych produktów i układanie ich na wózkach

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
 

Od Kandydatów oczekujemy:

• gotowości do podjęcia pracy fizycznej

• umiejętności pracy pod presją czasu

• zdolności manualnych

• umiejętności obsługi komputera

 

Co możemy Ci zaoferować?

• pracę po 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku (w systemie 3-zmianowym)

• oprócz wynagrodzenia zasadniczego dodatkowe premie

• początkowo współpracę z agencją, a po okresie próbnym szansę na stałe zatrudnienie   bezpośrednio u naszego Klienta

• możliwość podjęcia pracy od zaraz, na dłuższy okres czasu

  • darmowy transport z Krakowa oraz okolic (Myślenice, Jawornik, Świątniki Górne)

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Nie czekaj - wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem „POMOC PRZY PRODUKCJI SKAWINA”

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI - SKAWINA Transport z Krakowa i okolic!

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI - SKAWINA Transport z Krakowa i okolic! w miejscowości: Skawina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JobsPlus lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI - SKAWINA Transport z Krakowa i okolic! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - SKAWINA Transport z Krakowa i okolic!, praca w Skawina dopasowana do Twoich wymagań.JobsPlus praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie