Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Lokalizacja: Dobra , zachodniopomorskie
Praca Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się produkcją katalogów tapet w dowolnych konfiguracjach, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należało będzie wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

Wymagania


WYMAGANIA

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00), dyspozycyjności i chęci do pracy, a także zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy


OFERUJEMY

Współpracę w oparciu o umowę zlecenie (a po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę). Gwarantujemy też wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej, pracę od poniedziałku do piątku, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy, a także ciepłe napoje w cenie 0,20 zł.


APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem 506 561 585 lub 504 862 677.


Oferta jest ważna jeszcze 886 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcyjny w Dobrej w miejscowości: Dobra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcyjny w Dobrej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcyjny w Dobrej, praca w Dobra dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.