Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki

Lokalizacja: Kwidzyn , pomorskie
Praca Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki
Opis:

Ogłaszamy nabór na kandydatów do świadczenia specjalistycznych usług z dziedziny opieki specjalistycznej. Praca będzie odbywać się na terenie gminy Książki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września, w tym m.in.:

- Opieka w miejscu zamieszkania

- Czynności pielęgnacyjne, rehabilitacyjne, wspomaganie procesu leczenia

WYMAGANIA

- Odpowiednie kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu (opiekun medyczny, pracownik socjalny, psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun środowiskowy, specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuta)

- Co najmniej roczny staż w placówkach, do których uczęszczają osoby z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym (szpital psychiatryczny, jednostka organizacyjna pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami, placówka terapii lub placówka oświatowa, ośrodek terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczy, zakład rehabilitacji)

- Trening umiejętności społecznych

- Mile widziana umiejętność współpracy z dziećmi

OFERUJEMY

- Pracę dla stabilnej Firmy

- Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia

- Rozwój zawodowy

- Zapewnienie niezbędnych środków do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail bok(at)firststeps. com. pl z dopiskiem w tytule: Książki - Usługi opiekuńcze.

Aplikując na powyższe ogłoszenie o pracę akceptują Państwo treść niniejszej klauzuli: cel. com. pl/images/Klauzula. pdf

Aplikuj poprzez link: Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki

Gdzie szukać pracy jako Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki w miejscowości: Kwidzyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sekretariat lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalistyczne usługi opiekuńcze, g. Książki, praca w Kwidzyn dopasowana do Twoich wymagań.Sekretariat praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.