Opieka osób starszych

Ambercare24 Mainz Wynagrodzenie do negocjacji

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.


Planowany termin wyjazdu: 15 lutego/na 5 tygodni;
Miejsce zlecenia: okolice Mainz;
Wymagana znajomość języka niemieckiego: komunikatywny;
Wynagrodzenie: 1150 euro netto/mies.


Opis osoby do opieki:

Pan 36 lat, jest osobą w pełni sprawną umysłowo. Cierpi na dystrofię mięśniową i ma niewydolność mięśniową. Do dyspozycji w jego opiece jest wózek. Mimo swej choroby jest nadal aktywny życiowo. Podopieczny oczekuje od opiekunki wparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również dotrzymania towarzystwa.

Zakres czynności:

  • obracanie przeciwodleżynowe;
  • dotrzymywanie towarzystwa;
  • prowadzenie domu;
  • przygotowywanie posiłków;
  • robienie zakupów;
  • wsparcie w ubiorze;
  • pomoc w higienie ciała;
  • pomoc w toalecie.


Warunki zakwaterowania:
w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu, który znajduje się w mieszkaniu o powierzchni 82 m2.

Zadzwoń do koordynatora oferty Karoliny tel. +48 535 340 311 lub +48 737 499 812 (powołaj się na Oferta nr: 0736). Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 08:00-18:00 pn.-pt. w soboty 09:00-14:00.

Oferujemy

AMBERCARE24 poszukuje Opiekunek i Opiekunów osób starszychdo pracy w Niemczech. Posiadamy każdego dnia w ofercie ponad 100 różnych ofert pracy dla Opiekunek i Opiekunów z różną znajomością języka niemieckiego od BARDZO DOBRE i DOBREJ do KOMUNIKATYWNEJ i PODSTAWOWEJ, a nawet kilka ofert z ZEROWĄ znajomością języka niemieckiego. Zapewniamy pełną organizację wyjazdu, transportu, ubezpieczenia ZUS A-1 i karte EKUZ.

Wymagane języki

niemiecki

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opieka osób starszych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opieka osób starszych w miejscowości: Mainz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ambercare24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opieka osób starszych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opieka osób starszych, praca w Mainz dopasowana do Twoich wymagań.Ambercare24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Ambercare24


Praca Opieka osób starszych, Mainz

Oferta jest ważna jeszcze 2295 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie