Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zadania:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie projektów aktów korporacyjnych
• Przygotowywanie pism w postępowaniach sądowych i administracyjnych
• Weryfikacja prawna regulacji wewnętrznych oraz projektów umów
• Przygotowywanie projektów opinii prawnych i informacji prawnej

 

Wymagania

Wymagania:

Oczekiwania:

• Status studenta prawa (3, 4 bądź 5 rok) lub absolwenta prawa
• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę na dokumentach w tym języku
• Wiedza z zakresu prawa handlowego
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

Oferta:

• Wynagrodzenie od 19 zł brutto/ h
• Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
• Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwość rozwoju i zdobycie nowych kompetencji 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 866 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wsparcie administracyjno-biurowe Departamentu Prawnego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.