Sales Representative

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sales Representative

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z agentami podróży i tour operatorami poprzez spotkania osobiste, kontakt telefoniczny lub e-mailowy
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi (małe i średnie firmy, sektor korporacyjny)
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i wspieranie ich na każdym etapie współpracy
  • Wsparcie biur podróży oraz klientów biznesowych w sprawach związanych z podróżami
  • Wsparcie partnerów w procesie rezerwacji, wystawiania biletów, zmianach w podróży lub reklamacjach
  • Umiejętność identyfikacji problemów a także rekomendowania rozwiązań

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, marketing, turystyka lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w sektorze turystyki i podróży, mile widziana branża lotnicza
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • Zainteresowanie branżą turystyczną
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętność obsługi systemu SABRE GDS będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne systemy motywacyjne i lojalnościowe dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Gdzie szukać pracy jako Sales Representative

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sales Representative w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sales Representative Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sales Representative, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.