Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac
Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac
Warszawa
NR REF.: 1099866

Twoja następna firma

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży medialnej z siedzibą w Warszawie, aktualnie intensywnie rozwijająca swój dział kadr i płac.

Twoje następne stanowisko

Poszukujemy osoby na stanowisko HR & Payroll Specjalisty, która będzie zajmowała się przygotowywaniem i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia, sporządzaniem listy płac i przelewów oraz przygotowywaniem bieżących raportów kadrowo-płacowych. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PEFRON, US, monitorowanie i analizowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w dziale wewnętrznym lub biurze obsługi kadrowo-płacowej, dysponujących wiedzą z zakresu prawa pracy. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, dobrej znajomości języka angielskiego oraz znajomości systemu kadrowo-płacowego (np. Symfonia, Płatnik, Enova). Atutami będą rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz otwarta osobowość.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w firmie rozpoznawalnej na rynku, w oparciu o umowę o pracę, ciekawe wyzwania, współpracę z doświadczonym zespołem, brak dress codu oraz zestaw benefitów pozapłacowych: karta Multisport, lekcje angielskiego, opieka medyczna oraz krótsze godziny pracy w piątki.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 2031 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. zasobów ludzkich i płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.