Pomoc w Dziale Jakości

Lokalizacja: Kiekrz , wielkopolskie
Praca Pomoc w Dziale Jakości

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji artykułów poligraficznych, matryc mosiężnych, tłoczeń i złoceń na nośnikach reklamowych poszukujemy:


Opis stanowiska

Czy:

  • Jesteś studentem i szukasz zatrudnienia?
  • Chcesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00?
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych obowiązków?

 

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie: zbieranie informacji związanych z nadzorem jakości oraz jej poprawa, sprawowanie kontroli nad dokumentacją.

Mile widziane wykształcenie związane z zarządzaniem jakością (jednak nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy

Na czas współpracy oferujemy:

  • Umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia po upływie 3 miesięcy
  • Stawkę 18,07 zł brutto/h.


Nie czekaj i zgłoś się zaraz!

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 508 351 455.

Oferta jest ważna jeszcze 1312 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomoc w Dziale Jakości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc w Dziale Jakości w miejscowości: Kiekrz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc w Dziale Jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc w Dziale Jakości, praca w Kiekrz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.