Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Specjalista ds. spedycji międzynarodowej
Opis:

Polska firma działająca w obszarze usług logistyczno-spedycyjnych, poszukuje charyzmatycznych i otwartych kandydatów na stanowisko:

Fracht drogowy

Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

* poszukiwanie przewoźników, ładunków

* realizacja zleceń Działu Handlowego i pozyskanych indywidualnie

* wystawianie dokumentów, faktur

* działania windykacyjne

* kontakty z klientami, przewoźnikami, handlowcami

* weryfikacja przewoźników

* budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

* doświadczenie w obszarze spedycji drogowej - min. 2 lata

* wykształcenie wyższe kierunkowe

* znajomość giełd samochodowych

* znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie MS Excel

* dobra znajomość języka angielskiego

* znajomość innych języków obcych mile widziane

* wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

* orientacja na cel i determinacja

* własna baza zaufanych przewoźników

Oferujemy:

* umowę o pracę

* zatrudnienie bezpośrednio u klienta

* klarowną ścieżkę rozwoju i awansu

* samodzielność w działaniu

* wynagrodzenie podstawowe + premie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)".

*Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.*

Aplikuj poprzez link: Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Oferta jest ważna jeszcze 2631 dni

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. spedycji międzynarodowej w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Pracy FallWork lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. spedycji międzynarodowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. spedycji międzynarodowej, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Pracy FallWork praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.