Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT
Nr ref.: 005141
Rodzaj pracy: Staż / praktyka

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT;
  • Aktywny udział w bezpośrednim poszukiwaniu Kandydatów;
  • Weryfikacja napływających aplikacji;
  • Uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych z Kandydatami;
  • Publikowanie ogłoszeń oraz research na portalach społecznościowych;
  • Tworzenie raportów;
  • Prace administracyjne.

Oczekiwania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów;
  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR, szczególnie rekrutacją;
  • Dostępność minimum 3 dni w tygodniu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zaangażowanie, sumienność i wytrwałość w dążeniu do celu.

Oferta:

  • Płatne praktyki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dla najlepszych - możliwość kontynuowania współpracy w strukturach IT LeasingTeam;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla ciekawych Klientów;
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy.

Gdzie szukać pracy jako Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktykant/ka w dziale rekrutacji IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.