Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Praca Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ
Opis stanowiska:
Zatrudnimy pracowników do marketu od zaraz. Praca zmianowa. Możliwość pracy także w same weekendy. Szukamy pracowników, którzy chcą podjąć pracę na dłuższy okres czasu.
Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
Zapewniamy wszystkie szkolenia więc osobom bez doświadczenia również dajemy szansę. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie! Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

* Oferta Pracy Tymczasowej
KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07

Oferta jest ważna jeszcze 1305 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FallWork Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie TYGODNIOWEJ, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.FallWork Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Sprzedawca

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie


Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


QA Engineer

Warszawa, mazowieckie