Przedstawiciel handlowy/Salesman

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Przedstawiciel handlowy/Salesman

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań firmy naszego Klienta (branża IT),
  • Identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów,
  • Rekomendowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Negocjacje i zdobywanie zamówień,
  • Troska o rozwój biznesu Klientów przy wykorzystaniu bogatej oferty firmy Klienta.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 3 lata w pracy z klientem (w sprzedaży B2B),
  • Wysoki poziom komunikatywności oraz kultury osobistej,
  • Chęć zdobywania wiedzy i posługiwania się językiem korzyści,
  • Umiejętność badania potrzeb Klientów i rozbijania ich obiekcji,
  • Pozytywne nastawienie do otaczającego świata,
  • Zorientowanie na cel, wyniki, zdobywanie premii,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Zatrudnienie przez Adecco Consulting w oparciu o umowę o pracę kodeksową,
  • Praca w dynamicznym środowisku IT z rozpoznawalnymi markami,
  • Wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • Narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon i laptop - wszystko również do prywatnego użytku,
  • System szkoleń - wstępnych oraz cyklicznych, w tym sprzedażowych,
  • Możliwość rozwoju w strukturach projektu,
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowego, prywatnej opieki medycznej oraz Adecco+ Club.

Numer referencyjny: MS/03/01/2018/WA1

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel handlowy/Salesman

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy/Salesman w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel handlowy/Salesman Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy/Salesman, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.