Opiekunka dla mobilnej p.ELisy, KOMUNIKATYWNY niemiecki, 1350Euro na rękę

POL-AKTIV24 Koln Wynagrodzenie do negocjacji

Opiekunka osób starszych od 20.01., 51399 Burscheid (miasto położone w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, ok.30km na północ od Kolonii, ok14 km od Leverkusen, ok.15 km od Solingen)

 
Opiekunka niepaląca komunikatywną  znajomością języka niemieckiego 1350 Euro/mc na rękę.

Palenie możliwe na zewnątrz.

 

Do opieki Pani  Elise  lat 87, 52 kg, 158 cm

Podopieczna cierpi na początki demencji i artrozę (odczuwa bóle w kolanach), słabo słyszy dlatego trzeba mówić do niej głośno i wyraźnie.

Porusza się samodzielnie za pomocą laski.

Do Podopiecznej przychodzi regularnie Fußpflege a w razie potrzeby również ogrodnik.

 

Podopieczna mieszka sama w 2-piętrowym mieszkaniu, ok160m2 znajdującym się w  zabudowie szeregowej.

Sklepy znajdują się w pobliżu.

 

Orientacyjny plan dnia: Podopieczna wstaje o godz.7:30, ok.8:30 je śniadanie, ok.13:30 obiad, ok.19:00 kolacja, ok.20:30 Podopieczna chodzi spać. W międzyczasie Podopieczna ma drzemkę popołudniową.


Do dyspozycji Opiekunki własny pokój,ok.20m2, łazienka wspólna, Internet .

CZAS WOLNY zapewniony – 2 godziny dziennie.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego tj. zakupy,  gotowanie , pranie, prasowanie
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności (m.in.podanie dłoni przy wstawaniu, pomoc przy  kąpieli, przy ubieraniu i rozbieraniu, w toalecie,  );
-towarzyszenie w życiu codziennym wspólne spożywanie posiłków, przypominanie o wzięciu lekarstw (Podopieczna przyjmuje rano na czczo tabletki na tarczycę)., spacery, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich , rozmowy, wspólne oglądanie TV.
 

Organizujemy i opłacamy przejazd.
 
ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!ODWIEDŹ naszą stronę internetową www.pol-aktiv24.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy (przyspieszy to proces rekrutacji)
 
ZAPRASZAMY

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opiekunka dla mobilnej p.ELisy, KOMUNIKATYWNY niemiecki, 1350Euro na rękę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekunka dla mobilnej p.ELisy, KOMUNIKATYWNY niemiecki, 1350Euro na rękę w miejscowości: Solingen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy POL-AKTIV24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekunka dla mobilnej p.ELisy, KOMUNIKATYWNY niemiecki, 1350Euro na rękę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekunka dla mobilnej p.ELisy, KOMUNIKATYWNY niemiecki, 1350Euro na rękę, praca w Solingen dopasowana do Twoich wymagań.POL-AKTIV24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.