Sortownik

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sortownik
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

  • rozładunek i załadunek transportów liniowych w CS i z terminali,
  • sortowanie przesyłek standardowych i  niestandardowych,
  • przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora .
Wymagania

Wymagania:

• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność obsługi skanera - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
• Stawka dzienna 15,50 zł/h brutto, stawka nocna 20,15 zł/h brutto,
• Benefity - bony żywnościowe,
• Praca zmianowa - możliwość dostosowania grafiku do swoich preferencji. 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 2354 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sortownik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sortownik w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sortownik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sortownik, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Celny - Warszawa Ursynów

Warszawa, mazowieckie


Lead Engineer/Architect

Warszawa, mazowieckie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Sortownik

Ogłoszenie Archiwalne