Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień

Lokalizacja: Cały kraj , Wielka Brytania
Praca Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowane osoby do pracy jako pomoc pielęgniarki lub pielęgniarka do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Aylesbury / hrabstwo Buckinghamshire. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka, ale nie posiadasz jeszcze uprawnień do pracy w UK lub chesz podszkolić angielski – skontaktuj sie z ProworkPL - zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype. Praca dla asystentów/pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek w UK od grudnia 2016.

ProworkPL posiada różne oferty dla pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek na terenie całej Wielkiej Brytanii. Jeśli szukasz pracy w wybranym rejonie UK, skontaktuj sie z nami i prześlij CV.


Wymagania

znajomość języka angielskiego

dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)

referencje i zaświadczenie o niekaralności

gotowość do zrobienia rejestracji w NMC lub rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).

Gotowość do podjęcia pracy w UK od grudnia 2016

 

Oferujemy

Stały kontrakt (etat ok. 40 godzin tygodniowo).

Wynagrodzenie: pomoc pielęgniarki 8.00 funtów/godz, pielęgniarka RGN nurse od 14.00 funtów brutto

Pracodawca opłaca przelot z Polski do Anglii

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Zamieszkanie: bezpłatne przez pierwszy miesiąc, kolejne miesiące 60 funtów tyg.

Zapewniony system szkoleń i rozwoju zawodowego

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1297 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka Pielęgniarki Anglia / Aylesbury / 8.00 GBP/h /grudzień, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.