Pracownik działu obsługi zakładu

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Pracownik działu obsługi zakładu

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Nasz Klient to firma o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym, zatrudniająca na świecie ponad 70 tys. pracowników. Aktualnie poszukuje do swojego zakładu , kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja zakupów (materiały, urządzenia biurowe, meble),
  • Obsługa ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód,
  • Zapewnienie ubezpieczeń pojazdów i budynków,
  • Nadzór nad utrzymaniem stanu technicznego obiektów (zgłaszanie awarii do konserwatora).
Wymagania

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań i wyznaczania priorytetów,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00,
  • Adekwatne narzędzia pracy, m.in. telefon służbowy, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy,
  • Prywatna opieka medyczna i karta multisport,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki na remont i zakup mieszkania, bony na święta, imprezy integracyjne),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Oferta jest ważna jeszcze 2261 dni

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu obsługi zakładu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu obsługi zakładu w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Master HR Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu obsługi zakładu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu obsługi zakładu, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Master HR Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.