Praca dorywcza - elastyczny grafik!

Lokalizacja: Brwinów , mazowieckie
Praca Praca dorywcza - elastyczny grafik!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:
• Obsługa linii produkującej
• Konfekcjonowanie, sortowanie, dodawanie komponentów
• Konserwacja linii

Wymagania

Jeśli:
• Chcesz sam decydować o tym, kiedy i ile pracujesz
• Posiadasz aktualne badania Sanepid
• Masz doświadczenie na produkcji (niewymagane, nauczymy Cię wszystkiego)


To czekamy właśnie na Ciebie!
Pracujemy w Fabryce o najwyższym standardzie w Polsce!

Oferujemy

Gwarantujemy:
Umowę o pracę - płatny urlop i odprowadzane składki emerytalne
• Pracę w systemie 3-zmianowym:
6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
• Kompleksową obsługę na terenie fabryki (wszystkie formalności załatwisz na miejscu)
Deputaty - paczki kosmetyków
• Zniżki w sklepach na terenie całej Polski
Bezpłatny dojazd

Miejsce pracy: Kanie k. Pruszkowa


Poleć ofertę swoim znajomym poszukującym pracy!


Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko, zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji."

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Oferta jest ważna jeszcze 1856 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dorywcza - elastyczny grafik!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dorywcza - elastyczny grafik! w miejscowości: Brwinów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dorywcza - elastyczny grafik! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dorywcza - elastyczny grafik!, praca w Brwinów dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.