Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe

Sanpro Consulting BPO sp. z o.o. Dobrzeń Wielki Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy Pana do pracy jako pracownik gospodarczy. Osoba ta będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym oraz gospodarkę odpadami.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 510200242. Dzwonić proszę od 09:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Dobrzeń Wielki".


Wymagania

Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.

Запрошуємо на роботу громадян Українци із комунікативним рівнем польської мови :

  • з картою поляка;
  • випускників польских ВНЗ;
  • інших працівників, які не потребують додаткових дозволів на роботу.Oferujemy

  • pracę w miłym zespole;
  • stabilne zatrudnienie na długi okres czasu;
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • stawka 18 zł/h.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe w miejscowości: Dobrzeń Wielki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sanpro Consulting BPO sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe, praca w Dobrzeń Wielki dopasowana do Twoich wymagań.Sanpro Consulting BPO sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie