Kurier pocztowy

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Kurier pocztowy

Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) poszukuje dla swojego Klienta osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kurier pocztowy. Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.


Opis stanowiska

Obowiązki:
• dostarczanie przesyłek (paczek oraz listów)
• lokalizacja punktów odbioru paczek: Swarzędz/Komorniki/Dopiewo/Sieraków Wlkp./Poznań

Wymagania

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B;
• własny samochód.

Oferujemy


Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie od poniedziałku do piątku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;
• Stawka 23,50 zł/h/brutto z możliwością dłuższej współpracy,
• Praca od zaraz.


Zachęcamy do wysyłania CV wraz z danymi do kontaktu i skopiowanym dopiskiem o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Oferta jest ważna jeszcze 1919 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kurier pocztowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kurier pocztowy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kurier pocztowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kurier pocztowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.