Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz!

Lokalizacja: Legnica , dolnośląskie
Praca Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów- firmy z Legnicy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów do pracy na stanowisku:Opis stanowiska:

-stanowisko pracy na hali produkcyjnej,
-montaż elementów,
-kontrola jakości,
-praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania


Wymagania:

-duży nacisk na jakość wykonywanej pracy,
-dobry wzrok,
-zdolności manualne,
-dyspozycyjność.

Oferujemy


Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym,
-możliwość zdobycia doświadczenia,
-przyjazną atmosferę pracy,
-pracę w stabilnej firmie,
-pakiet zniżek Adecco+Club.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania CV lub kontaktu pod numerem 695 066 624. Wyślij sms o treści "praca"- na pewno oddzwonimy.

Twój znajomy również poszukuje pracy? Poleć mu naszą ofertę!

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.polandmałpaadecco.com.

Oferta jest ważna jeszcze 2260 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz! w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montażystka/ Montażysta- praca od zaraz!, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Praca na produkcji- 3 zmiany

Zabrodzie, dolnośląskie


Pracownik Produkcji

Wrocław, dolnośląskie


Pracownik Produkcji

Wrocław, dolnośląskie