Konserwator

Adel Kompleks Biskupice Podgórne Wynagrodzenie do negocjacji

Hotel**** w Biskupicach Podgórnych


Pracownik odpowiedzialny jest za dbanie o sprawne funkcjonowanie hotelu od strony technicznej, w zakres obowiązków wchodzą zarówno drobne naprawy instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej), jak i usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie hotelu. Konserwator w hotelu odpowiedzialny jest także za wykonywanie drobnych prac remontowych z zakresu tapetowania, malowania, tynkowania, naprawy uszkodzonych mebli, czy wymiany żarówek.

 

Wymagania

Praca na opisywanym stanowisku wymaga od pracownika elastyczności w działaniu ze względu na szeroki zakres obowiązków, a także wiedzy technicznej związanej z budową i funkcjonowaniem poszczególnych instalacji oraz doświadczenia w wykonywaniu prac remontowych wewnątrz budynku.

Oferujemy

Stałą pracę na podstawie umowy o pracę, praca w godz. 7.00 - 15.00


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator w miejscowości: Biskupice Podgórne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adel Kompleks lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator, praca w Biskupice Podgórne dopasowana do Twoich wymagań.Adel Kompleks praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Operator jakości

Biskupice Podgórne, dolnośląskie


Pracownik Ochrony

Biskupice Podgórne, dolnośląskie


Operator maszyn

Biskupice Podgórne, dolnośląskie


STAŻ W OBSZARZE PROCESU I JAKOŚCI

Biskupice Podgórne, dolnośląskie


pracownik fizyczny - magazynier

Wrocław, dolnośląskie