Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Stara Dąbrowa , zachodniopomorskie
Praca Pracownik magazynowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży hurtowej oraz dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin, znajdującej się w Stargardzie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych? Jesteś pracowity, sumienny i gotowy do pracy w godzinach nocnych (21:00 - 05:00) to stanowisko Pracownika Magazynowego jest idealne dla Ciebie!

Wymagania

WYMAGANIA

Obowiązki jakie będą Cię obowiązywać to przyjmowanie oraz wydawanie dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami, prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz dbanie o porządek w magazynie.

Oferujemy

OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę gwarantujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 19,50 zł brutto, szkolenie przygotowujące do pracy, a także odzież roboczą.

Oferta jest ważna jeszcze 1503 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy w miejscowości: Stara Dąbrowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy, praca w Stara Dąbrowa dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Programista Java - Multimedia

Szczecin, zachodniopomorskie


Agent Ubezpieczeniowy

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie


Agent Ubezpieczeniowy

Złocieniec, zachodniopomorskie


Lider gościnności

Kołobrzeg, zachodniopomorskie