Prosta praca w obsłudze klienta

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski , wielkopolskie
Praca Prosta praca w obsłudze klienta

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zarządzającej kapitałem, poszukujemy osób na funkcję:


Opis stanowiska

Jeśli jesteś komunikatywny, znasz się na obsłudze komputera, a weryfikowanie danych nie sprawia Ci problemu to zgłoś się do Nas! Wystarczy, że masz minimum 18 lat i średnie wykształcenie! Oferujemy stałą pracę, z elastycznym grafikiem!

Wymagania

Praca na tym stanowisku czeka na Ciebie, jeśli:

- ukończyłeś szkołę średnią (matura nie jest koniecznym wymogiem),
- jesteś gotowy do pracy w telefonicznej obsłudze klienta,
- jesteś komunikatywny i umiesz słuchać,
-masz dobra dykcję,

Oferujemy

W zamian za pracę nasz Klient zaoferuje Tobie:

-stałą pracę w systemie zmianowym, na 3/4 bądź na 7/8 etatu,
-bezpośrednio podpisywaną umowę.

Oraz dodatkowe bonusy jak:

-opieka medyczna, karta multisport,
-bony na posiłki, wczasy, oraz dopłaty do okularów.


Oferta dotyczy pracy stałej. Aplikuj jeśli stawiasz na dobrą atmosferę i stabilne warunki zatrudnienia. Jeśli zainteresowałeś się powyższą ofertą skontaktuj się z Nami pod numerem 723 390 081!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.Oferta jest ważna jeszcze 1445 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prosta praca w obsłudze klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prosta praca w obsłudze klienta w miejscowości: Ostrów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prosta praca w obsłudze klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prosta praca w obsłudze klienta, praca w Ostrów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy

Żychlin, wielkopolskie


Agent Ubezpieczeniowy

Słupca, wielkopolskie


Agent Ubezpieczeniowy

Giewartów, wielkopolskie


Agent Ubezpieczeniowy

Ostrzeszów, wielkopolskie