Firma transportowa Włocławek

Lokalizacja: Włocławek , kujawsko-pomorskie
Praca Firma transportowa Włocławek
Opis:

FIRMA TRANSPORTOWA
Pion Reklamy

Zakres obowiązków:
* Transport gazet reklamowych na terenie miasta Włocławka okolic (w każdy wtorek lub środę).
Jakie mamy wymagania:
* Dysponowanie samochodem (samochodami) o ładowności 1,5 tony lub większym.
* Posiadanie dostępu do poczty elektronicznej -- email.
* Zapewnienie kontaktu z kierowcą -- tel. komórkowy.
Co oferujemy:
* Zatrudnienie na umowę zlecenie.
* Ciekawe zlecenia w dużej i stabilnej firmie.
Miejsce wykonania zlecenia: Włocławek i okolice
załadunek: magazyn Płock; rozwóz: Włocławek i okolice

Prosimy o przesłanie krótkiej oferty zawierającej:
* Skrótowy opis pojazdów (typ, ładowność).
* Cenę za kilometr lub za godzinę.
* Dane kontaktowe -- nr. telefonu, adres firmy.
* Nazwę miasta, którego oferta dotyczy.

Dane kontaktowe:
Kaufland Polska Markety Sp. z o. o. Sp. k.
Biuro Regionalne Warszawa
ul. Mehoffera 84
03-118 Warszawa

Aplikuj poprzez link: Firma transportowa Włocławek

Gdzie szukać pracy jako Firma transportowa Włocławek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Firma transportowa Włocławek w miejscowości: Włocławek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Spółka Komandytowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Firma transportowa Włocławek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Firma transportowa Włocławek, praca w Włocławek dopasowana do Twoich wymagań.Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Spółka Komandytowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.