Kierowca

Taxi Wrocław 3000 PLN

Poszukuje kierowców Taxi do jednej z największych korporacji we Wrocławiu. Pracujesz tyle ile chcesz - może być cały etat od poniedziałku do piątku albo same weekendy-grafik do uzgodnienia.
Auto nowe i zastępcze na czas serwisu lub innych zdarzeń drogowych - nie czekasz na naprawę i cały czas możesz pracować. Pomagamy załatwić formalności w razie gdy osoba będzie zdecydowana. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. 


Wymagania

  • kurs z topografii (pomagamy w załatwieniu formalności);
  • prawo jazdy kat. B;
  • niekaralność;
  • badania lekarskie;
  • psychotesty;
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie;
  • służbowy samochód (posiada autocasco);
  • służbowy telefon z nawigacją.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierowca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Taxi lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Taxi praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Technik obiektu/ konserwator budynku

Wrocław, dolnośląskie


PHP Developer - praca zdalna

Wrocław, dolnośląskie


Inżynier Budowy

Wrocław, dolnośląskie


Specjalista ds. Data Science

Wrocław, dolnośląskie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Kierowca

Ogłoszenie Archiwalne