Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Pilchowo , zachodniopomorskie
Praca Pracownik sprzątający

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Policach świadczącej usługi z zakresu produkcji wapna i gipsu, poszukujemy kandydatów ma stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Chciałbyś mieć wolne weekendy? Jesteś dyspozycyjny i chętny do pracy w systemie dwuzmianowym, czyli w godzinach 6-14 i 14-22? Angażujesz się w wykonywane obowiązki? Charakteryzuje Cię punktualność? Jeżeli odpowiadałeś twierdząco na pytania, to mamy pracę dla Ciebie!

Wymagania

WYMAGANIA

Do Twoich zadań należeć będzie utrzymywanie porządku na hali i przed budynkiem, wynoszenie śmieci, układanie towaru w magazynie, ustawianie i wywożenie paneli oraz dosypywanie gipsu do pojemników.

Oferujemy

OFERUJEMY

Możemy zaoferować Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne wynoszące 2250 zł brutto, szkolenie wstępne przygotowujące do pracy, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Oferta jest ważna jeszcze 1771 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik sprzątający

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik sprzątający w miejscowości: Pilchowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik sprzątający Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik sprzątający, praca w Pilchowo dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


DevOps Engineer

Szczecin, zachodniopomorskie


AP/AR Accountant z j. francuskim - zdalnie

Szczecin, zachodniopomorskie