Pracownik produkcji

Liberec Liberec Wynagrodzenie do negocjacji

Pilnie poszukiwane solidne Osoby (Panie i Panowie) bez problemów alkoholowych do pracy na produkcji (doświadczenie w pracy na produkcji nie jest konieczne) w czeskim Libercu.

Gwarantowana stabilna praca od zaraz w systemie trzyzmianowym i terminowe, dobre wynagrodzenie.

Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy (z pominięciem wszelkich agencji i pośredników) na podstawie legalnej, czeskiej umowy o pracę (pierwsza umowa na czas określony na okres 12 m-cy, w tym 3-miesięczny okres próbny) ze wszystkimi świadczeniami zdrowotnymi (ubezpieczeniem) i opodatkowaniem w Republice Czeskiej.

Znajomość języka czeskiego nie jest wymagana (przeszkolenia prowadzone są w języku polskim).

Oferta dla Osób z terenów przygranicznych, gdyż firma nie zapewnia noclegów ani dojazdu (istnieje jedynie płatny, bezpośredni dojazd do firmy autobusami z rejonu Bogatynia - Porajów - Sieniawka).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy i pozostawienie Swojego numeru telefonu - oddzwonię w ciągu 24h i porozmawiamy o szczegółach niniejszej oferty.

UWAGA : Nie pobieram żadnej prowizji ani nie wymagam absolutnie żadnej wpłaty.


Wymagania

  • brak nałogu alkoholowego;
  • chęć do solidnej pracy.

Oferujemy

  • gwarantowana stabilna praca od zaraz w systemie trzyzmianowym;
  • terminowe, dobre wynagrodzenie.
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Liberec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Liberec lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Liberec dopasowana do Twoich wymagań.Liberec praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Magazynier

Kokotów, małopolskie


TOKARZ

Spytkowice, małopolskie


Lakiernik

Fałkowo, wielkopolskie


Samodzielny Księgowy

Małogoszcz, świętokrzyskie